Galeria

21 grudnia 2016r. - RofIPA U AMELKI !!!

2016-12-21

Członkowie Klubu Motocyklowego RIDERS of IPA POLAND  mother TARNÓW oraz Regionu RIDERS of IPA TARNÓW wraz z Przyjaciółmi z MGM UNLIMITED RIDERS zgodnie z kilkuletnią już tradycją wspierania niepełnosprawnej Amelki w dniu 21 grudnia 2016r.udali się do niej tym razem  w roli …św. Mikołajów .

W tym roku św. Mikołaj spełnił marzenia Amelki i jej Mamy i w prezencie przywiózł   … jakże potrzebną automatyczną pralkę, która sprawiła im wiele radości / tak myślą św. Mikołaje a święty Mikołaj przecież nigdy się nie myli – nieprawdaż !!! /.

Ta miła uroczystość za zgodą Dyrekcji Publicznej Szkoły Podstawowej i Publicznego Gimnazjum im. Prymasa Stefana Kardynała Wyszyńskiego odbyła się w Dąbrówce k/ Bochni – w tym miejscu składam piękne podziękowania Pani Dyrektor mgr Elżbiecie ADAMCZYK oraz Panu mgr Edwardowi PŁONKA naszemu Przyjacielowi za wyrażenie zgody i organizację.

Jako President Klubu RIDERS of IPA POLAND dziękuję wszystkim „ Mikołajom” z RIDERS of IPA POLAND mother Tarnów oraz MGM UNLIMITED RIDERS  za Waszą hojność  - jesteście wspaniali i wierzę niezłomnie, że Dobry Bóg Wam to kiedyś wynagrodzi -  kończąc pozwolę sobie zacytować słowa śp. Prymasa Stefana Wyszyńskiego patrona Gimnazjum w Dąbrówce:

cyt …  człowiek nie rozwinie w pełni swojego człowieczeństwa i swej osobowości, jeśli będzie tylko myślał dobrze i pragnął dobrze, a nie będzie czynił dobrze koniec cytatu.

                                 

 

                                   stanley