KLUB MOTOCYKLOWY
RIDERS of IPA LE MC POLAND

mother chapter TARNÓW
chapter WŁODAWA
chapter NOWY TARG
chapter STRZELIN
chapter STASZÓW
chapter OPOLEKLUB MOTOCYKLOWY STRÓŻÓW PRAWA
/LAW ENFORCEMENT MOTORCYCLE CLUB/
RIDERS of IPA LE MC POLAND
Po konsultacjach trwających ponad rok z przedstawicielami Klubów LE MC z Polski ,Anglii, Włoch i USA oraz przyjęciem zasad obowiązujących w Klubach Motocyklowych Stróżów Prawa na całym świecie
/ LAW ENFORCEMENT MOTOROCYCLE CLUB – LE MC /
Klub Motocyklowy RIDERS of IPA POLAND , którego członkowie to czynni i emerytowani funkcjonariusze Policji i Straży Granicznej oraz osoby posiadające tytuł Honorowy ZASŁUŻONY DLA SEKCJI POLSKIEJ IPA nadany przez Sekcję Polską IPA w ilości nie większej jak 15% stanu osobowego Klubu
– zmienił swój status i przyjął od dnia 02 czerwca 2017 roku oficjalną nazwę :

RIDERS of IPA LE MC POLAND

Jako członkowie Klubu Motocyklowego a zarazem pełnoprawni członkowie Sekcji Polskiej IPA dzielimy wspólny cel jakim jest przestrzeganie prawa i służba społeczeństwu. Oczekuje się od nas wyższych standardów niż od tych, którym służymy i których chronimy a jednocześnie jesteśmy baczniej obserwowani i oceniani surowiej.
Każda z naszych prowadzonych akcji rzutuje na reputację Sekcji Polskiej IPA , naszego Regionu , Klubu jako całości i każdego z członków indywidualnie.
Musimy zawsze godnie reprezentować Sekcję Polską IPA , Klub i każdego członka z osobna oraz pozytywnie promować naszą dumę, jedność i szacunek.
Barwy naszego Klubu są tożsame z logo Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji Sekcja Polska.
Mottem naszego działania jest maksyma wyrażona w języku esperanto
” SERVO PER AMIKECO „
co znaczy
SŁUŻYĆ POPRZEZ PRZYJAŹŃ.

Szanujemy wszystkie kluby motocyklowe i ich barwy w zamian oczekujemy takiego samego szacunku dla nas, stawiamy na wzajemną przyjaźń , szacunek i zaufanie.

Członkowie, założyciele Klubu Motocyklowego RIDERS of IPA LE MC POLAND, są pełnoprawnymi członkami Regionu RIDERS of IPA Tarnów, który powstał we wrześniu 2015r. i w tym też roku został zarejestrowany w Sądzie Rejestrowym m. Krakowa.