KLUB MOTOCYKLOWY
RIDERS of IPA LE MC POLAND

Riders of IPA Poland

mother chapter TARNÓW
chapter WŁODAWA
chapter NOWY TARG
chapter STRZELIN
chapter STASZÓW
chapter OPOLE
chapter NOWY SĄCZ
chapter OŚWIĘCIM
chapter SUWAŁKI
chapter BIAŁA PODLASKA
chapter KIELCE
chapter WROCŁAW
chapter LUBLIN
Prospect Chapter Nowy Dwór MazowieckiRIDERS of IPA Romania

chapter Zalau
chapter Galati
Chapter Constanta
Chapter Târgu-Mureș


RIDERS of IPA Lithuania

Chapter SiaulaniKLUB MOTOCYKLOWY STRÓŻÓW PRAWA
/LAW ENFORCEMENT MOTORCYCLE CLUB/
RIDERS of IPA LE MC POLAND
Po konsultacjach trwających ponad rok z przedstawicielami Klubów LE MC z Polski ,Anglii, Włoch i USA oraz przyjęciem zasad obowiązujących w Klubach Motocyklowych Stróżów Prawa na całym świecie
/ LAW ENFORCEMENT MOTOROCYCLE CLUB – LE MC /
Klub Motocyklowy RIDERS of IPA POLAND , którego członkowie to czynni i emerytowani funkcjonariusze Policji i Straży Granicznej oraz osoby posiadające tytuł Honorowy ZASŁUŻONY DLA SEKCJI POLSKIEJ IPA nadany przez Sekcję Polską IPA w ilości nie większej jak 15% stanu osobowego Klubu
– zmienił swój status i przyjął od dnia 02 czerwca 2017 roku oficjalną nazwę :

RIDERS of IPA LE MC POLAND

Jako członkowie Klubu Motocyklowego a zarazem pełnoprawni członkowie Sekcji Polskiej IPA dzielimy wspólny cel jakim jest przestrzeganie prawa i służba społeczeństwu. Oczekuje się od nas wyższych standardów niż od tych, którym służymy i których chronimy a jednocześnie jesteśmy baczniej obserwowani i oceniani surowiej.
Każda z naszych prowadzonych akcji rzutuje na reputację Sekcji Polskiej IPA , naszego Regionu , Klubu jako całości i każdego z członków indywidualnie.
Musimy zawsze godnie reprezentować Sekcję Polską IPA , Klub i każdego członka z osobna oraz pozytywnie promować naszą dumę, jedność i szacunek.
Barwy naszego Klubu są tożsame z logo Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji Sekcja Polska.
Mottem naszego działania jest maksyma wyrażona w języku esperanto
” SERVO PER AMIKECO „
co znaczy
SŁUŻYĆ POPRZEZ PRZYJAŹŃ.

Szanujemy wszystkie kluby motocyklowe i ich barwy w zamian oczekujemy takiego samego szacunku dla nas, stawiamy na wzajemną przyjaźń , szacunek i zaufanie.

Członkowie, założyciele Klubu Motocyklowego RIDERS of IPA LE MC POLAND, są pełnoprawnymi członkami Regionu RIDERS of IPA Tarnów, który powstał we wrześniu 2015r. i w tym też roku został zarejestrowany w Sądzie Rejestrowym m. Krakowa.